KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824086
nr 1382 4086
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 44x54cm, yttermått inklusive ram: 55x64cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:58:44
100 kr
150 kr